aboutus

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.

Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
1 2 3 4 5
Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd.
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
مارک های: سینوو
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: 20 Million-30 Million
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

 

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 0

 

شرکت بازرگانی بین المللی پکن SINOVO ، آموزشی ویبولیتین یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات و راه حل های ساختمانی ماشین آلات است ، که در زمینه ماشین آلات ساختمانی ، تجهیزات اکتشافی ، نماینده محصول واردات و صادرات و مشاوره طرح ساخت و ساز مشغول فعالیت است ، در خدمت ماشین آلات ساختمانی جهان و تأمین کنندگان صنعت اکتشاف.

 

از اوایل دهه 1990 ، اعضای ستون فقرات این شرکت در زمینه ماشین آلات ساختمانی مشغول خدمت بودند.این شرکت پس از گذشت بیش از 20 سال از توسعه و نوآوری ، یک اتحاد همکاری استراتژیک بلند مدت با بسیاری از تولید کنندگان برتر تجهیزات در جهان و تولید کنندگان تجهیزات معروف در چین ایجاد کرده است و جوایز بسیاری را در پروژه های صادراتی ماشین آلات و تجهیزات مهندسی چین کسب کرده است. خیلی سال.

 

در سال 2008 ، این شرکت ادغام استراتژیک را انجام داد و شرکت TEG دور شرق را در سنگاپور برای تقویت توسعه بازار جنوب شرقی آسیا تأسیس کرد.

 

در سال 2010 ، این شرکت سرمایه گذاری در پایگاه تولید و ساخت منطقه نمایش تظاهرات صنعت نوظهور هبی Xianghe ، مساحت 67 mu ، با سرمایه گذاری کل 120 میلیون یوان ، با سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و ساخت ماشین آلات مهندسی شمع ، با بهره برداری تجهیزات حفاری چاه آب و تجهیزات اکتشاف زمین شناسی.

 

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 1

 

دامنه فعالیت SINOVO عمدتاً بر روی ماشین آلات ساخت شمع ، بالابر ، حفاری چاه آب و تجهیزات اکتشاف زمین شناسی ، فروش و صادرات ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و همچنین راه حل ماشین آلات و ابزارها متمرکز است.این کشور با بیش از 120 کشور و منطقه در جهان روابط تجاری برقرار کرده و یک شبکه فروش ، شبکه خدمات و الگوی بازاریابی متنوع را در پنج قاره تشکیل داده است.

 

همه محصولات گواهینامه ISO9001: 2000 ، صدور گواهینامه CE و گواهینامه GOST را بدست آورده اند. از این گذشته ، فروش ماشین آلات ستون بندی اولین برند در چین در بازار آسیای جنوب شرقی است و به طور مداوم به منبع عالی چینی صنعت اکتشاف آفریقا تبدیل شده است.و در سنگاپور ، دبی ، خدمات طراحی Algiers ، برای ارائه خدمات جهانی و کیفیت قطعات یدکی خدمات پس از فروش را ارائه می دهیم.

آرمانها و عقاید

 

با گذشت سالها ، SINOVO به مفهوم اصلی "یکپارچگی ، حرفه ای بودن ، ارزش و نوآوری" پایبند است و با تمرکز بر تهیه تجهیزات و ساخت و سازهای جامع و باکیفیت و طرح ساخت و ساز برای بنگاه های ساخت و ساز در سراسر جهان ، پایبند به "ساختن آینده" بنیاد "ایده آل و ایمان به پایه و اساس ، بازی کامل را به ویژگی های خدمات حرفه ای ، سریع و راحت شرکت ما ارائه دهیم ، با سیاست کیفیت" کیفیت بالاتر از همه چیز "، واقع بینانه و کارآفرین و روحیه تعالی ، می توانیم مقدار زیادی از آن را ذخیره کنیم هزینه خرید تجهیزات مهندسی برای مشتریان ، و رهبری در رقابت بازار است.

 

 

 

تاریخ

 

در اوایل دهه 1990 ، اعضای ستون فقرات SINOVO در زمینه ماشین آلات ساختمانی مشغول خدمت بودند.این شرکت پس از گذشت بیش از 20 سال از توسعه و نوآوری ، یک اتحاد همکاری استراتژیک بلند مدت با بسیاری از تولید کنندگان برتر تجهیزات در جهان و تولید کنندگان تجهیزات معروف در چین ایجاد کرده است و جوایز بسیاری را در پروژه های صادراتی ماشین آلات و تجهیزات مهندسی چین کسب کرده است. خیلی سال.

 

در سال 2008 ، این شرکت ادغام استراتژیک را انجام داد و برای تقویت توسعه بازار جنوب شرقی آسیا ، شرکت TEG FAR East را در سنگاپور تأسیس کرد.

 

در سال 2010 ، این شرکت سرمایه گذاری در پایگاه تولید و ساخت منطقه نمایش تظاهرات صنعت نوظهور هبی Xianghe ، مساحت 67 mu ، با سرمایه گذاری کل 120 میلیون یوان ، با سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و ساخت ماشین آلات مهندسی شمع ، با بهره برداری تجهیزات حفاری چاه آب و تجهیزات اکتشاف زمین شناسی.

 

پکن Sinovo بین المللی و Sinovo سنگین صنعت شرکت با مسئولیت محدود ISO9001: 2000 تولید کننده گواه از سکوهای حفاری و دکل های ستون دار هستند.از ابتدا ما متعهد شده ایم تجهیزات حفاری با کیفیت بالا را به مشتریان جهانی ارائه دهیم.با تشکر از تلاشهای ما طی سالها ، ما پایگاه تولیدی ایجاد کرده ایم که مساحت 7 ، 800 متر مربع را اشغال می کند و مجهز به بیش از 50 قطعه تجهیزات است.به منظور برآوردن افزایش تقاضای بازار ، ما به طور مستمر برای افزایش ظرفیت تولید خود تلاش می کنیم.اکنون تولید سالانه ما برای دکل های حفاری هسته ای 1 ، 000 واحد است.دکل های حفاری چاه آب 250 واحد است.و دکل های حفاری دوار 120 واحد است.علاوه بر این ، به لطف سخت کوشی مهندسین حرفه ای ما ، در خط مقدم رشته سیستم های کنترل الکترونیکی و هیدرولیک هیدرولیک هستیم که به حفظ تجهیزات حفاری ما در بازار کمک می کند.شرکت ما در شهر پکن ، پایتخت چین واقع شده است.در اینجا ما به حمل و نقل مناسب ، منابع فراوان نیروی کار و فناوری پیشرفته دسترسی داریم.این امر تولید و حمل و نقل محصولات ما را تسهیل می کند و به ما امکان می دهد تا آنها را با قیمت پایین تری تهیه کنیم.

 

 

سرویس

به عنوان یک تولید کننده دکل حفاری با سابقه در چین , SINOVO با اعتبار و دهان به دهان تجارت می کنید.ما برای ارائه خدمات عالی به مشتریان اختصاص داده شده ایم.برای اینکه مشتریان در استفاده از محصولات خود احساس امنیت کنند ... ما یک سیستم کامل خدمات پس از فروش ایجاد می کنیم ... و یک سال ضمانت سکوهای حفاری خود را ارائه می دهیم.در طول دوره گارانتی ، ما خدمات آموزش و نگهداری اپراتور اشکال زدایی رایگان را ارائه می دهیم.علاوه بر این also ما قطعات یدکی رایگان را نیز ارائه می دهیم.از آنجا که اجزای اصلی ما از شرکتهای مشهور دنیا وارد می شود ... مشتریان خارج از کشور ما می توانند این اجزا را به راحتی حفظ کنند.

 

خدمات پیش فروش


1. برای هر محصول ، ما اطلاعات محصول و اطلاعات فنی مربوطه را به مشتریان ارائه خواهیم داد تا از کاربرد محصول اطمینان حاصل کنیم.
2. طبق قرارداد تجاری ما ، محصولات تجهیزات حفاری را به موقع ارسال خواهیم کرد.
3. کلیه تجهیزات باید از طریق بازرسی دقیق و آزمایش مکرر برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان انجام شوند.
4. محصولات ما توسط شخص ثالث قابل بررسی است.تمام محصولات دکل مطابق با نیاز مشتری بهبود می یابند.

 

خدمات در فروش


1. ما به وضع موجود مشتریان خود بسیار توجه خواهیم کرد.ما معمولاً با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنیم و هر از گاهی از آنها بازدید می کنیم.
2. به نفع مشتریان خود ، کالاها را آماده کرده ایم.
3. زمان تحویل ما طولانی نیست ، حدود 10 تا 15 روز است.هنگامی که محصول باید مطابق با نیاز مشتریان بهبود یابد ، زمان تحویل بیشتر خواهد بود.

 

خدمات پس از فروش


1. ما یک تا دو هفته خدمات و برنامه های آموزشی در محل را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.
2. قطعات پوشیدنی عادی در مدت ضمانت به طور رایگان تعویض می شوند.
3. برای خساراتی که بیش از محدوده مسئولیت ما نیست ، ما می توانیم با توجه به نیاز مشتری ، راهنمایی فنی ارائه دهیم ، تا موارد جدید را تعمیر یا جایگزین کنیم.

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 0

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 1

 

تیم ما

ما یک تیم پیشرو عالی داریم که بیش از 30 سال در تولید و فروش ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی مشغول فعالیت هستیم. تیم تجاری با تجربه تجارت خارجی و تیم حرفه ای پس از فروش.

 

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 0

 

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Beijing Sinovo International & Sinovo Heavy Industry Co.Ltd. نمایه شرکت 2

 

 

اطلاعات تماس