پیام فرستادن
products

SINOVO TR228H دستگاه حفاری آب بزرگ - کارآمد و قابل اعتماد

اطلاعات پایه
نام تجاری: SINOVO
اطلاعات تکمیلی
برجسته:

SINOVO دستگاه حفاری چاه آب چرخش,228h دستگاه حفاری آب,دستگاه حفاری چرخدار با قدرت بالا

,

228h rotary water well drilling rig

,

High Powered rotary drilling machine


توضیحات محصول

TR228H یک دستگاه ساخت و ساز صنعتی و مدنی است که برای پایه های زیرزمینی شهری، ساختمان های متوسط و بلند و غیره مناسب است.این مدل می تواند فضای پایین را به دست آورد و برای سناریوهای ساختمانی خاص مانند ساختمان های کارخانه و پل های پایین مناسب است.
 

SINOVO TR228H دستگاه حفاری آب بزرگ - کارآمد و قابل اعتماد 0


 
 
دستگاه حفاری روتاری نسل جدید

 1. تکنولوژی کنترل تمام الکتریکی

طراحی نوآورانه اولین تکنولوژی کنترل کاملا الکتریکی صنعت، که توسط سیگنال های الکتریکی در طول کل فرآیند کنترل می شود،روش کنترل سنتی دستگاه های حفاری روتاری را تغییر می دهد.، و دارای مزایای فنی فوق تولید است.

 1. ارتقاء قطعات اصلی

یک طرح جدید از ساختار وسیله نقلیه؛ آخرین شاسی حفاری چرخشی کارتر؛ یک نسل جدید از سر قدرت، لوله های حفاری مقاوم به پیچ و تاب بالا؛اجزای هیدرولیکی مانند پمپ های اصلی و موتورها همه با جابجایی بزرگ مجهز هستند.

 1. موقعیت گذاری پیشرفته

با توجه به تقاضا برای نشانگرها و با توجه به نوآوری های تکنولوژیکی، برای توسعه ماشین آلات ساختمانی با کیفیت بالا برای حل مشکلات کم بهره وری ساخت و ساز، موقعیت دارد.هزینه ساخت و ساز بالا و آلودگی شدید دستگاه های حفاری معمولی، و ارائه محصولات با کیفیت بالا برای شرکت های ساختمانی.

 1. راه حل های هوشمند

­­این شرکت در موقعیت خوبی برای ارائه راه حل های ساختمانی کلی به مشتریان خود است، به ویژه در محیط های کاربردی پیچیده و شرایط زمین شناسی،برای بهبود درآمد ساختمانی پروژه های ساختمانی و دستیابی به همکاری سودمند با مشتریان. تحقق همکاری برنده برنده با مشتریان

SINOVO TR228H دستگاه حفاری آب بزرگ - کارآمد و قابل اعتماد 1

 

پارامترهای اصلیپارامترواحد
انبوه 
حداکثر قطر حفاری1900mm
حداکثر عمق حفاری76m
درایو چرخش 
حداکثر تورم خروجی240KN-m
سرعت چرخش۶ تا ۲۷rpm
سیستم جمعیت 
حداکثر، قدرت جمع210KN
حداکثر نیروی کششی270KN
سيستم ضربه ي جمع5000mm
وینچ اصلی 
نیروی بلند (طبقه اول)240KN
قطر سیم32mm
سرعت بلند کردن65m/min
لیوان کمکی 
نیروی بلند (طبقه اول)100KN
قطر سیم18mm
زاویه شیب دار 
چپ/راست5°
به جلو4°
شاسی 
مدل شاسیCAT330NGH 
تولید کننده موتور卡特彼勒CATگوزن
مدل موتورC-7.1e 
قدرت موتور195KW
سرعت موتور2000rpm
طول کل شاسی4920mm
عرض کفش مسیر800mm
نیروی کششی510KN
کل ماشین 
عرض کاری4300mm
ارتفاع کاری21691mm
طول حمل15320mm
عرض حمل3000mm
ارتفاع حمل3463mm
وزن کل (با میله کیلی)64.5t
وزن کل (بدون میله کیلی)54.5t

 

 
مشخصات برای میله استاندارد کلی

بار کشش کلی: ₹440-6*14

قفل برگهاي "کلي": 444-4*14

 

SINOVO TR228H دستگاه حفاری آب بزرگ - کارآمد و قابل اعتماد 2SINOVO TR228H دستگاه حفاری آب بزرگ - کارآمد و قابل اعتماد 3
حفاری هیدرولیکی یک روش حفاری است که از قدرت هیدرولیکی برای چرخش حفاری استفاده می کند و نیروی لازم برای حفاری در زمین را فراهم می کند.معمولا در کاربردهای مختلف حفاری استفاده می شود، از جمله حفاری چاه آب، تحقیقات ژئوتکنولوژیک، اکتشاف مواد معدنی و حفاری نفت و گاز.
در حفاری هیدرولیک چرخش، قدرت چرخش توسط یک موتور هیدرولیک تولید می شود، که به طور معمول توسط یک سیستم هیدرولیک که به دستگاه حفاری متصل است، تقویت می شود. مایع هیدرولیک، معمولا روغن،تحت فشار قرار گرفته و به موتور هیدرولیک هدایت می شود، که انرژی هیدرولیکی را به چرخش مکانیکی تبدیل می کند. موتور سوراخ را به زمین نفوذ می کند و یک سوراخ ایجاد می کند.
فرآیند حفاری شامل مراحل زیر است:
انتخاب سوراخ: بسته به الزامات خاص پروژه، انواع و اندازه های مختلف سوراخ انتخاب می شوند.سوراخ بر اساس عواملی مانند نوع تشکیل حفاری انتخاب می شود، قطر چاه مورد نظر و هدف عملیات حفاری.
مونتاژ رشته حفاری: رشته حفاری از لوله های حفاری یا میله های متصل به هم تشکیل شده است که چرخش و نیروی پایین را از سطح به قطعه حفاری منتقل می کنند.تعداد و طول لوله های حفاری با عمق حفاری تعیین می شود.
گردش مایع حفاری: مایع حفاری، که اغلب به عنوان گل حفاری شناخته می شود، برای تسهیل روند حفاری استفاده می شود.گل حفاری از طریق رشته حفاری پمپاژ می شود و از طریق نوزل های نزدیک به حفاری خارج می شود. آن را به اهداف متعدد خدمت می کند، از جمله خنک کردن و روان کردن سوراخ حفاری، حمل برش به سطح، و حفظ فشار در سوراخ حفاری برای جلوگیری از سقوط.
حفاری چرخش: موتور هیدرولیکی متصل به دستگاه حفاری نیروی چرخش را به حفاری اعمال می کند و باعث می شود که آن را چرخش دهد و از طریق تشکیل برش دهد.گل حفاری برش ها را از طریق فضای حلقه ای بین رشته حفاری و دیواره حفاری به سطح می برد.
نظارت و نمونه گیری: در طول فرآیند حفاری، پارامترهای مختلفی مانند سرعت حفاری، خواص مایع حفاری و ویژگی های تشکیل نظارت می شوند.نمونه هایی از مواد حفاری شده ممکن است برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی شرایط زیر سطح جمع آوری شوند..
حفاری هیدرولیکی چند مزیت را ارائه می دهد، از جمله بهره وری بالای حفاری، توانایی نفوذ به تشکیلات مختلف و توانایی حفاری حفاری عمیق.این روش به واسطه تنوع و اثربخشی در دسترسی به منابع زیرزمینی و اطلاعات در صنایع مختلف به طور گسترده ای استفاده می شود..

اطلاعات تماس

شماره تلفن : +8613466631560

WhatsApp : +8613801057171